Kancelář Soudního Znalectví

 
 

Jsme rádi, že jste zavítali právě na naše stránky, kde najdete všechny potřebné informace k tématu znaleckého posudku. Naše kancelář poskytuje komplexní znalecké služby pro ocenění lesních i zemědělských pozemků a porostů. V případě potřeby a zájmu klientů o znalecký posudek z jiného odvětví spolupracuji i se znalci z jiných oborů.

Naše kancelář se na trhu pohybuje již od roku 1995 a právě díky mnohaleté zkušenosti Vám je schopna nabídnout profesionální servis přizpůsobený přesně na míru Vašim potřebám. Za tuto dobu jsme zpracovali stovky znaleckých posudků pro lesní majetek na pozemcích v řádu metrů, ale i tisíců hektarů. Jsme si tedy jisti, že Vámi zadaný znalecký posudek pro Vás vypracujeme v nejvyšší kvalitě a v co nejkratším termínu. Mnoho spokojených klientů je zárukou naší spolehlivosti,  flexibility a indivitualního přístupu.

V případě Vašeho zájmu můžeme nabídnout své služby i při jiných právních úkonech, jako je zprostředkování nákupu či prodeje oceněného či poptávaného majetku. 


            Těšíme se na naši budoucí spolupráci !

                                               Ing.Božena Sochorová & kol.

Vítejte na stránce Kanceláře Soudního Znalectví

Potřebujete znalecký posudek? Nevíte si rady ? V sekci Znalecký posudek naleznete veškeré informace, různé důvody k vypracování  ZP a výpis dokumentů, které jsou pro zpracování potřeba.